Paljenje svijeća i Sveta misa za Slobodana Praljka

Večeras u 17:30 sati ispred Spomenika poginulim braniteljima, u organizaciji Stožera za obranu digniteta Domovinskog rata Ličko-senjske županije i Udruge ratnih veterana 9. gardijske brigade “Vukovi”, zapaljene su svijeće za Slobodana Praljka, genera

Proslava Sv. Cecilije u gospićkom dekanatu

U srijedu, 22. studenog, u Gospiću svečano je proslavljen blagdan sv. Cecilije, zaštitnice crkvene glazbe. Bilo je uistinu ugodno slušati šezdesetak pjevača kako skladno pjevaju na slavu Bogu.

Gospić za Vukovar

Euharistijsko slavlje u povodu Dana sjećanja na žrtve Vukovara održano u katedrali Navještenja BDM u 18 sati koje je predvodio Pero Jurčević, župnik iz Kosinja.

Svetkovina Svih svetih

Ne život bezgrešnosti, nego svetosti. Ta svetost se sastoji u življenju dostojno svoga kršćanskog poziva

Holywin

Mladi gospićke katedralne župe Navještenja BDM već nekoliko godina organiziraju Holywin, večernji duhovni sadržaj uoči svetkovine Svih svetih

Misijska nedjelja u Gospiću

U gospićkoj Katedrali 22. listopada 2017., svečano je proslavljena Misijska nedjelja. Gost propovjednik bio je pater Josaphat Mosha iz misionarske Družbe Duha Svetoga.