Najava

Misijska zajednica ponovo u akciji

Misijska zajednica župe Gospić  i ove godine na Cvjetnicu organizira prodaju kolača. Sakupljanje kolača biti će  09.04. 2022 ( subota ) u župnom stanu (velika dvorana) od 12.00  do 16.00. sati.

Cvjetnica u Gospiću

Cvjetnom nedjeljom započeti  će Veliki tjedan tj. vazmeno otajstvo muke i uskrsnuća Kristova. Obredi u nedjelju na Cvjetnicu započet će u 9,30 sati ispred crkve Sv. Ivana Nepomuka blagoslovom maslinovih grančica.

Svetkovina Svih svetih u Gospiću

Na svetkovinu Svih svetih, u ponedjeljak 1. studenoga, u kapeli Svih svetih na gospićkom groblju Sv. Marije Magdalene svečanu misu u 10 sati predvodit će gospićko-senjski biskup mons. Zdenko Križić. Nakon mise bit će molitva odrješenja kod raspela.

Pridružimo se akciji Misijske zajednice naše župe

Iduća nedjelja, 17.10.2021. godine slavi se kao „misijska“.Misijska zajednica župe Gospić organizira pečenje i prodaju kolača. Sakupljanje kolača biti će u subotu 16.10.2021. godine u župnom stanu od 12.00. do 17.00 sati

Obavijest o sprovodnom obredu biskupa Mile Bogovića

Poštujući aktualne epidemiološke mjere u vezi sa sprječavanjem širenja zaraze korona virusa sveta misa i obred ukopa biti će u užem krugu crkvenih velikodostojnika i uže rodbine blagopokojnog biskupa.