Započeo je 2. tjedan došašća

Započeo je i drugi tjedan došašća, drugi tjedan zornica. Molitva i misa zornica vjernicima daju nadu i snagu. Ljudi spremno čine žrtvu, jutarnje mise imaju dimenziju pokore, ali uz to povezuju u zajedništvu obitelji i župu. Naša je katedrala svako jutro puna vjernika koji dočekuju zoru u zajedništvu sa Isusom i Majkom Marijom. Današnju misu zornicu predvodio je mons.dr. Mile Bogović biskup u miru u koncelebraciji sa gospićko-senjskim biskupom mons.mr. Zdenkom Križićem, , biskupijskim kancelarom preč. Mišelom Grgurićem,  gospićkim župnikom preč. Marijom Vazgečom, i generalnim vikarom mons. Marinkom Miličevićem. Euharistijsko slavlje i danas je svojim pjevanjem uzveličao katedralni zbor pod ravnanjem g. Franje Puškarića.