Božićna radionica Misijske zajednice

U četvrtak 23. 11. u dvorani Caritasa u organizaciji Misijske zajednice župe Gospić održana je radionica izrade adventskih vjenčića.

Dvadesetak vrijednih župljanikih izradilo je 60-ak vijenčića koji će se moći kupiti u nedjelju poslje svete mise po simboličnoj cijeni od 30 kn. Ta mala djela vrijednih ruku, ponudili ćemo našim župljanima kako bi ovaj simbol Došašća krasio njihove domove i poticao ih na obiteljsko zajedništvo i radost iščekivanja. Zahvaljujemo se svima koji će kupnjom adventskih vijenaca pomoći misijama, jer sav prikupljeni prihod ići će za misije. Stoga dragi ljudi dođite i podržite naš trud. Hvala vam od srca!