HOLYWIN I SVETKOVINA SVIH SVETIH U GOSPIĆKOJ KATEDRALI

Molitveno bdijenje uoči svetkovine Svih svetih pod nazivom „Holywin – svetost pobjeđuje“ predvodio u katedrali Navještenja BDM u Gospiću Mišel Grgurić. Na blagdan Svih svetih sv. misu u 10,00 sati na gradskom groblju predvodio je biskup Zdenko Križić

KATEHETSKI DAN VJEROUČITELJA GOSPIĆKO-SENJSKE BISKUPIJE

Katehetski dan za vjeroučitelje Gospićko-senjske biskupije održan je u petak, 26. 8. 2022. u Gospiću. Početak je bio u gospićkoj katedrali gdje je u 9 sati Pokorničko bogoslužje održao predstojnik Katehetskog ureda mons. Marinko Miličević.

Dobrodošlica novom župniku i našim novim duhovnicima

Danas, 28.08.2022. svečano misno slavlje predvodio je biskupski tajnik i kancelar, preč. Mišel Grgurić, te ujedno predstavio našeg novog župnika i kapelane : o. Anto Knežević (župnik), o. Marko Maglić, o. Domagoj Jelača i o. Tihomir Radan.