Blagovijest 2018.

U ponedjeljak 9. travnja u Gospiću se slavi naslovni blagdan gospićke katedrale Naviještenje BDM ili Blagovijest. Svečanu misu u 17 sati predvodit će riječki nadbiskup i metropolit Ivan Devčić, uz koncelebraciju biskupa Riječke metropolije, susjednih biskupa i nazočnih svećenika.

Trodnevna priprava započinje u petak 6.4.2018. kada će sv.misu predvoditi vlč. Pero Jurčević, župnik u Kosinju. U subotu sv.misu u 18.00 sati  predvoditi će vlč. Josip Šimatović, župnik na Udbini, a u nedjelju 08.04. u 18.00 sati sv.misu predvodit će preč. Mišel Grgurić, biskupov tajnik i kancelar.

Pola sata prije sv.mise vjernici će imati mogućnost ispovijedi.

Dragi vjernici, pridružimo se u što većem broju ovom velikom slavlju blagdana naše župe.