Pridružite se pobožnosti Križnog puta

Mnogo je križnih putova u povijesti pojedinaca, obitelji i naroda. Ali samo je jedan križni put do kraja i savršeno ostvaren.Ostvaren je u Isusu Kristu koji nas ljubljaše do kraja, do smrti na križu.Taj se put nastavlja u svim ljudima svih naraštaja. Nastavlja se u svim patnicima (fra Zvjezdan Linić).

U našoj župi kroz vrijeme Korizme utorkom će biti pobožnost Križnog puta za djecu pola sata prije Mise u 17.30 sati, a svakog petka pobožnost Križnog puta je redovito pola sata prije Sv. Mise u 17.30 sati.

Ovaj prvi korizmeni petak 16.02.2018. pobožnost Križnog puta predvodili su članovi Župnog pastoralnog vijeća. Slijedeći petak 23.02. pobožnost Križnog puta predvoditi će članovi katedralnog zbora.

Pridružite se pobožnosti Križnog puta i molimo da Njegova milost postane djelotvorna u nama, da naša ljubav nađe korijena u srcima onih kojima najviše treba. Gospodine, Tvoja ustrajnost neka nam bude izazov: niti jedan pad nije posljednji i niti jedno ustajanje nije zadnje.

tekst/foto L.S.