Uspješna akcija Misijske zajednice Gospić na Misijsku nedjelju

Misijska zajednica župe Gospić, u suradnji sa župnikom o.Antom Kneževićem i župnim vikarom o.Markom Maglićem organizirala je 23 10. 2022 godine na Misijsku nedjelju prodaju kolača. Prikupljeno je 5.773,00 kn. Zahvaljujemo svim vrijednim župljankama koje su ispekle puno kolača kojima su obogatile  naš misijski stol. Također zahvaljujemo i poduzeću Vrkljan na doniranim kutijama za kolače a poduzeću Tušak i obrtu Slatki medo na doniranim kolačima . Svim župljanima veliko hvala na dobrovoljnim prilozima. Prikupljena sredstva  biti će uplaćena  na žiro-račun Papinskih misijskih djela u Zagrebu.

Misijska zajednica župe Gospić