Oproštaj od župnika Marinka Miličevića

U nedjelju 21. kolovoza 2022. na svetoj misi u 10,00 sati oprostili smo se od našeg župnika mons. Marinka Miličevića, kao i sa njegovim kapelanima don Anđelkom Kaćunkom i Stankom Smiljanićem. Misno slavlje predvodio je župnik, te se oprostio od svojih župljana naglasivši da će rado i dalje pohoditi našu župu..

Iako je mons. Marinko Miličević bio župnik samo jednu godinu, djelovao je u našoj župi dugi niz godina, te je mnogima prirastao srcu.

Riječi zahvale u ime župljana, ministranata, članova Katedralnog zbora i članova Župnog pastoralnog vijeća uputila je vijećnica Ruža Uremović. Kako bi se rado prisjetio svojih gospićana mons. Marinku darovali smo misnicu i repliku naše oltarne slike, a kapelanima štolu.

Još jednom veliko hvala i neka Duh Sveti bdije nad Vama!

Već slijedeći tjedan mons. Marinko službeno će predti službu novom župniku i kapelanima kojima ćemo slijedeću nedjelju poželjeti dobrodošlicu u našu župu i u našu Liku.