Misijska zajednica župe Gospić, u suradnji sa župnikom msgr.Marinkom Miličevićem organizirala je na Cvjetnu nedjelju 10.04.2020. godine  prodaju kolača. Prikupljeno je 6.134,00 kn. Zahvaljujemo svim vrijednim župljankama koje su finim kolačima obogatile naš misijski stol. Zahvaljujemo  i obrtu Slatki Medo koji se uvijek odazove i rado sudjeluje u našim akcijama. Također se zahvaljujemo poduzeću Vrkljan koje nam, sad već tradicionalno, za svaku našu akciju donira kutije za kolače, a svim župljanima veliko hvala na dobrovoljnim prilozima. Prikupljena sredstva  biti će uplaćena  na žiro-račun Papinskih misijskih djela u Zagrebu.

Misijska zajednica župe Gospić