Pridružimo se akciji Misijske zajednice župe Gospić !!!

Iduća nedjelja, 18.10.2020. godine slavi se kao „misijska“ kako bi se u vjernicima pobudila suodgovornost i vjernička zauzetost za djelo evangelizacije.

U tom smislu, Misijska zajednica župe Gospić organizira pečenje i  prodaju kolača. Sakupljanje kolača biti će u subotu 17.10.2020. godine u dvorani župnog stana od 12.00. do 16.00 sati a prodaja kolača za vrijeme i nakon misa u nedjelju.

Pozivamo sve koji su u mogućnosti pridružiti se ovoj akciji kako bi sakupili prijeko potrebna sredstva za naše misionare i njihovo djelovanje diljem svijeta.

Misijska zajednica župe Gospić