Božićna radionica za humanitarnu pomoć

Uz podršku župnika vlč. Maria Vazgeča i povjerenika za misije za našu biskupiju vlč. Pere Jurčevića protekli tjedan misijska zajednica župe Gospić organizirala je radionicu izrade božićnih ukrasa, koje su prodavati  u katedrali nakon nedjeljnih misa na 2. nedjelju došašća.

Vrijeme je božićnog darivanja pa su naši župljani odabrali  nešto iz bogate ponude božićnih ukrasa koje su s ljubavlju i s puno entuzijazma izradile članice naše misijske zajednice.

Sva prikupljena sredstva su proslijeđena sedamnaestogodišnjem mladom župljaninu Josipu Kolačeviću, koji je prošle godine prilikom pada doživio tešku ozljedu.

Kako bi Josipov oporavak prošao što bezbolnije, za njegovo daljnje liječenje, potrebna su financijska sredstva. U vrijeme došašća, otvorimo naša srca i pomozimo potrebite.

Josipu možete pomoći uplatom na žiro-račun: HR3723400093204424633 (Banka: PBZ, na ime: Lucija Kolačević.)

Misijska zajednica župe Gospić