Zahvala osnovnoškolaca za kraj školske godine

U petak 14. lipnja, vjeroučenici Osnovne škole dr. Jure Turića Gospić okupili su se zajedno sa svojim razrednicima, ostalim nastavnicima i ravnateljem Ivicom Radoševićem u katedrali Navještenja BDM na službu riječi i molitvu zahvale za kraj školske i vjeronaučne godine. Zahvalno slavlje započelo je pjesmom Isuse, volim te i riječima pozdrava koje je svima prisutnima uputio gospićki župnik preč. Mario Vazgeč. Preč. Vazgeč pročitao je odlomak iz evanđelja i kratko ga protumačio te pozvao učenike i učitelje da uvijek budu zahvalni Bogu za sve što su od njega primili i da tijekom ljetnih praznika nikako ne zanemare dolazak na misu, na susret sa živim Bogom. Župnik je potom izrekao molitvu vjernika i slavlje zaključio blagoslovom. Nakon toga, za učitelje je upriličeno prigodno čašćenje u župnom domu.

Franje Puškarić