ZAHVALA ŽUPLJANIMA

Božićna akcija sakupljanja priloga za misije, Misijske zajednice Gospić uspješno je privedena kraju. Prikupljeno je 3.532,70 kn koji su uplaćeni na žiro-račun Nacionalne uprave Papinskih misijskih djela. Župljani su se odazvali u velikom broju i pokazali da ne okreću glavu od patnje i potreba znanih i neznanih.

Takvim zajedništvom i ujedinjenim snagama svijet se mijenja  te čini boljim i ljepšim.  Stoga članice Misijske zajednice zahvaljuju svima na dobrovoljnim prilozima. Zahvaljujemo  knjižari Vertus i knjižari Damino na darovanom materijalu te poduzeću Vrkljan na darovanim kutijama za kolače.

Naša župa podržava misije materijalno i duhovno. Za to smo svima od srca zahvalni, te pozivamo sve prijatelje i dobročinitelje misija da se pridruže našoj Misijskoj zajednici.

MISIJSKA ZAJEDNICA ŽUPE GOSPIĆ