Zahvala župljanima na odazivu u akciji Misijske zajednice za stradale u Indoneziji

Prošlu nedjelju 21.10.2018. koja je bila misijska, Misijska zajednica župe Gospić organizirala je akciju prodaje  kolača  za pomoć stradalima u Indoneziji. Prodani su  svi kolači i prikupljeno je  3.271,00 kn koji su uplaćeni na žiro-račun   Hrvatskog caritasa. Župljani naše župe  odazvali su se u velikom broju  i još jednom pokazali da ne okreću glavu od patnje i potreba znanih i neznanih. Kršćanska ljubav ne poznaje granica stoga članice Misijske zajednice od srca zahvaljuju svima na dobrovoljnom  prilogu. Također zahvaljujemo poduzeću Vrkljan na darovanim kutijama za kolače.